The Loft Imago Apartment Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
The Loft Imago Pangsapuri *
8.1 Sangat bagus
505 ulasan

The Loft Imago Apartment Kota Kinabalu

Kk Times Square The Loft Residences, Kota Kinabalu, Malaysia Tunjukkan peta
Terletak 5 minit pemanduan ke Tugu Peringatan Double Six, pangsapuri The Loft Imago Apartment Kota Kinabalu yang bergaya mempunyai dapur kecil untuk mereka yang ingin menyediakan makanan sendiri. Pangsapuri ini menyediakan 9 bilik dan sebuah teres matahari.
Rumah apartmen terletak di Kota Kinabalu, 20 minit berjalan kaki dari pusatnya. Menara Signal Hill Observatory boleh dikunjungi dalam 10 minit pemanduan, manakala Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu berjarak sejauh 5 km. Beberapa restoran seperti Kak Syah restaurant dan Madam Kwan's berada dalam jarak 150 meter dari pangsapuri The Loft Imago Apartment. The Loft Imago Apartment terletak berdekatan dengan Borneo Adventure.
Bilik-bilik ini dilengkapi dengan pemandangan bandar.
Perhentian bas Kwsp terletak dalam jarak 800 meter jauhnya. Sebagai kemudahan tambahan, para tetamu di pangsapuri The Loft Imago Apartment dapat menikmati sebuah kolam renang.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Aktiviti sukan
  • Spa dan bersantai
  • Tempat Makan di tapak
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kota Kinabalu
Tarikan
  • Shangri-La's Orangutan Care Project - 2.1 km
  • Jari Jari Spa - 2.1 km
  • Centre Point Sabah - 1.1 km
  • Night Market, Kota Kinabalu - 1.3 km
  • Kota Kinabalu Wetland Centre  - 1.3 km
  • Warisan Square - 1.4 km
  • Filipino Market - 1.4 km
  • Mount Kinabalu Golf Club - 1.5 km
  • Kota Kinabalu City Mosque - 2.1 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Lif
  • Pemadam api
  • Akses kad kunci
  • Akses kunci

Makan

  • Cerek elektrik
  • Pengering
  • Alat memasak/Dapur
  • Bar/ruang istirahat

Riadah & Sukan

  • Kolam renang luaran
  • Teres matahari
  • Kawasan taman
  • Urut
  • Menyelam
  • Snorkeling
  • Kembara
  • Bowling
  • Padang golf
  • Memancing
  • Kolam dengan pemandangan
  • Hujung cetek

Perkhidmatan

  • Bantuan Lawatan / Tiket
  • Kedai/perkhidmatan komersil
  • Waktu gembira

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Kawasan duduk
  • Teres
  • Meja makan
  • Kemudahan menyeterika
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
  • Katil bayi
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Aktiviti sukan
  • Spa dan bersantai
  • Tempat Makan di tapak
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 12:00
  • Kanak-kanak dan katil tambahan
  • Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik.
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ah 2 Aug
Is 3 Aug
tetamu
Mencari hotel di Kota Kinabalu